Isıtmalı Kapalı Havuz
Korunaklı Havuz
Villa Serenity
Villa Serenity
İslamlar /
10 Kişilik   5 Yatak Odası   5 Banyo

3,250 TL - 8,900 TL

Korunaklı Havuz
4 Kişilik Villa
Villa Eslem
Villa Eslem
Antalya / Üzümlü Köyü
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

1,950 TL - 5,250 TL

Havuzu Korunaklı Villa
Merkeze Yakın
Villa Koru
Villa Koru
Kalkan /
8 Kişilik   4 Yatak Odası   4 Banyo

3,250 TL - 6,250 TL

Müstakil Havuzlu
Doğa İçinde Korunaklı
Villa Gümüş
Villa Gümüş
İslamlar /
6 Kişilik   3 Yatak Odası   3 Banyo

1,500 TL - 4,750 TL

Korunaklı Konum
Kapalı ve Isıtmalı Havuz
Villa Sudem
Villa Sudem
İslamlar /
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

2,950 TL - 4,500 TL

Korunaklı Balayı Villası
Pembe Rüya
Villa Pinky
Villa Pinky
Kalkan /
2 Kişilik   1 Yatak Odası   1 Banyo

1,650 TL - 4,250 TL

Jakuzili Termal Havuz
Sedir Sauna
Villa Elizya
Villa Elizya
Afyon /
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

4,200 TL - 4,200 TL

SADECE VİLLACIM'DA
Balayı Villası
Villa Balart
Villa Balart
Antalya / Kalkan
2 Kişilik   1 Yatak Odası   1 Banyo

2,500 TL - 5,450 TL

Korunaklı Doğa İçinde
Çocuk Havuzlu
Villa Tuğra
Villa Tuğra
İslamlar /
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

1,500 TL - 4,750 TL

Doğa İçinde Korunaklı Villa
Ekonomik Seçim
Villa Deniz
Villa Deniz
İslamlar /
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

1,500 TL - 4,750 TL

Korunaklı Havuz
Ekonomik
Villa Botanik
Villa Botanik
Üzümlü Köyü /
6 Kişilik   3 Yatak Odası   3 Banyo

1,200 TL - 4,300 TL

Tesettürlü Ailelere Uygun
Uygun Fiyatlı
Villa Avar
Villa Avar
İslamlar / Kalkan
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

1,500 TL - 4,350 TL

1 2 3 4 6 7 8

Balayı Villaları

Balayı tatilinin rahat, lüks ve en önemlisi özgür bir ortamda yapılabilmesi için tasarlanmış villa seçenekleri balayı villaları olarak adlandırılır. Bu villalar, alışmış olduğunuz villa yapılarından farklıdırlar. Çoğunlukla 2 kişilik olarak düşünülen villalar, bazı durumlarda 4 kişilik olarak da karşınıza çıkabilirler. Bu villaların genel yapıları, içerikleri ve konaklama esnasında sizlere sundukları tüm detayları tamamen balayı kavramının gereklilikleri üzerine kurgulanmıştır.

Geçmiş dönemlerde çok fazla popüler olmayan villada balayı tatili seçeneği, son yıllarda balayı çiftlerinin yaşadıkları başlıca sorunlar dahilinde önem kazanmaya başlamıştır. Peki, nedir bu sorunlar? Balayı için tatil plânı yapan hanımlar, tesettürlü olsalar da olmasalar da haklı olarak daha özerk bir konaklama ortamı isterler. Zira balayı süresince bağımsız olmak, baş başa kalabilmek önemlidir. Fakat ne normal oteller nede İslami oteller bu ortamı sizlere tam olarak sunamazlar. Normal otellerde zaten havuzu ve diğer alanları bir çok yabancı ile kullanmak zorunda kalırsınız. İslami otellerde ise baylar farklı, bayanlar farklı havuza girdikleri için bu seferde baş başa kalamazsınız.

Balayı villaları, tam bu noktada devreye girerek son yıllarda bir çok balayı çiftinin ihtiyaçlarına cevap olmuştur. Havuzları ve bahçe gibi alanları özel olarak tasarlanan bu villalarda sizi dışarıdan kimse görmez. Havuzunuz ve villa sadece size özeldir, müstakildir. Haliyle yabancı insanlarla ortak alanlar kullanmak zorunda kalmazsınız. Buda sizlere gerçek anlamda özgür bir konaklama ortamı sunarak, baş başa balayı tatili geçirmenizi mümkün kılar.

Korunaklı Balayı Villaları

Korunaklı kavramı henüz daha tam olarak oturmadığı için, bazı misafirlerimiz bunu güvenlik olarak algılamaktadır. Oysa ki bu kavram, havuzun etrafının özel olarak kapatıldığını göstermektedir. Eğer bir villada korunaklı havuz var deniliyorsa, o havuz dışarıdan görünmemektedir. Böylelikle farklı bakışlar altında rahatsız olmadan eşinizle dilediğiniz gibi havuz keyfi yapabilirsiniz. Özellikle tesettürlü hanımlar, balayı tatillerinde dahi havuza haşema ile girmek zorunda kalmazlar.

 

Balayı Villaları ve Yemek Konusu

Villada konaklama ile otelde tatil yapma arasındaki belkide tek ve en önemli fark yemek konusudur. Villaların her biri müstakil ve özel olduğu için, tatiliniz süresince yeme-içme konusu tamamen size ait olur. Bazı misafirlerimiz "balayında da yemek yapacak değiliz" der gibi, ilk bakışta haklı bir serzeniş. Ama aslında işin temeline inince, bu konunun bir sorun olmadığını görebiliriz. Zira bütün korunaklı balayı villaları, konumları itibariyle dış servislere açıktırlar. Günün ve akşamın her saati villaya dilediğiniz restorandan yemek sipariş edebilir, bu ufak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Otellerde yemek var, rahat gelebilir sizlere. Fakat belli saatlerde var, yüzlerce hatta binlerce kişi ile aynı anda ve ortamda yemek seçeneği var. Oysa ki balayı villası için durum tamamen farklı. Yemeğinizi sipariş edin, havuz başında ya da villanın dilediğiniz noktasında baş başa romantik bir yemeğin tadını çıkarın. Bazı akşamlar havuz başında eşinizle mangal keyfi yapın. Kısacası yemek konusu dert değil, bu konuda rahat olun ve tamamen özgür, rahat bir ortamda yapacağınız balayı tatiline odaklanın.

Balayı Tatilinin Mevsimi Olmaz

Düğün tarihleri genelde yaz ve takribi aylara denk getirilse de, bazı dönemler kış aylarında da evlilikler olabilmekte. Peki, havalar soğuk diye güzel bir balayı tatili yapmaktan, hatta havuz keyfi yapmaktan mahrum kalmanız doğru mu? Tabii ki değil... Bunun için yurtdışına çıkmanıza, çok ciddi paralar harcamanıza da gerek yok. Villacım olarak, kış aylarında da rahat bir balayı tatili yapabilin diye sizlere kapalı havuzlu balayı villaları sunuyoruz. Üstelik havuzlara dahil edilen ısıtma sistemi ile her dönem havuz suyunun belli bir sıcaklık aralığında kalmasını sağlıyoruz. Haliyle mevsim ne olursa olsun havuza girebiliyor, balayı tatilinizin çok daha keyifli geçmesini sağlayabiliyorsunuz.

Balayı Villaları Fiyat Aralığı Nedir?

Villacım olarak fiyatlarımıza 5 ve 7 gece üzerinden sunuyoruz. Bu noktada aylara göre farklılık göstermekle birlikte; 2.000 TL ile 8.000 TL arasında bir çok farklı bütçeye uygun balayı villası bulmak mümkün. Fiyat konusu da ilk başta pahalı gibi gelse de, 7 gece için toplam fiyat olduğunu düşünürseniz otellerle aynı ortalamada hatta bazen daha uygun konumda olduğunu görebilirsiniz. Nitekim bu fiyatlar karşılığında bütün bir villa size kiralanmakta, kiraladığınız süre içerisinde kullanacağınız; elektrik, su, tüpgaz gibi kalemler için sizden çıkışta ek bir ücret talep edilmemektedir.

 

Tabii birde işin villanın hazırlanması ve günlük havuzla ilgili bakımların yapılması kısmı var. Bu fiyatlara, bu iki önemli detayda dahil durumdadır. Siz gelmeden villanız eksiksiz olarak temizlenmekte, tüm çarşaf ve havlular hazırlanmaktadır. Sizin yapacağınız konaklama süresi boyunca da, her gün havuzunuz bakım-kontrol işlemleri sağlanmaktadır. Kısacası bütün bir villa kiralama boyunca sizin olmakta, her gün havuz bakımınız yapılmaktadır.

Villada Temizlik Süreçleri Nasıl İşliyor?

Her villa, teslim aşamasında temizlenmiş ve konaklamaya hazır olarak sunulur. Sonrasındaki süreçte temizlik işlemleri, villada konaklayacak olan siz değerli misafirlerimize aittir. Eğer 7 gece üzeri kiralama yapılıyorsa, her 7 gece için ayrıca bir temizlik hizmeti ücreti sunulur. Fakat 7 gece ve altı kiralamalarda sadece ilk girişte yapılan temizlik ücretsizdir. Dilerseniz ara günlerde ek ücretlerle temizlik hizmeti almanız mümkündür.

Balayı villaları, eşya bakımından da eksiksiz olarak hazırlanırlar. Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalardan; ütü seti gibi diğer mobilyalara kadar her detay villanız da bulunur. Böylelikle size ait, dayalı-döşeli bir villada tatil yapıyormuş gibi olması gereken ortam sunulmuş olur.