villa-mai-resimleri-villacim- (29) 0 villa-mai-resimleri-villacim- (30) 1 Villa Mai Resimleri 28 2 Villa Mai Resimleri 23 3 Villa Mai Resimleri 27 4 Villa Mai Resimleri 5 5 Villa Mai Resimleri 24 6 Villa Mai Resimleri 21 7 Villa Mai Resimleri 25 8 Villa Mai Resimleri 26 9 Villa Mai Resimleri 22 10 Villa Mai Resimleri 12 11 Villa Mai Resimleri 13 12 Villa Mai Resimleri 10 13 Villa Mai Resimleri 11 14 Villa Mai Resimleri 14 15 Villa Mai Resimleri 15 16 Villa Mai Resimleri 16 17 Villa Mai Resimleri 17 18 Villa Mai Resimleri 18 19 Villa Mai Resimleri 1 20 villa-mai-resimleri-villacim- (31) 21 Villa Mai Resimleri 8 22 Villa Mai Resimleri 6 23 Villa Mai Resimleri 7 24 Villa Mai Resimleri 2 25 Villa Mai Resimleri 19 26 Villa Mai Resimleri 20 27 Villa Mai Resimleri 4 28 Villa Mai Resimleri 9 29 Villa Mai Resimleri 3 30
Villa Genel Özeti
Oda
Banyo
Kişilik
Villa Ücretine Neler Dahil?
 • Elektrik Faturası/Ücreti
 • Su Faturası/Ücreti
 • Tüpgaz Kullanım Ücreti
 • Günlük Özel Havuz Bakımı
 • Günlük Özel Bahçe Bakımı
 • Giriş Öncesi Kapsamlı Temizlik
 • WiFi / İnternet Kullanım Bedeli
Villa Mesafe Cetveli
 • En Yakın Restaurant: 1 Kilometre
 • En Yakın Plaj: 7 Kilometre
 • En Yakın Market: 500 Metre
 • Merkeze Olan Uzaklık: 7 Kilometre
 • Havaalanı (Dalaman): 160 Kilometre
 • En Yakın Hastane: 30 Kilometre
 • Patara Plajı: 10-15 Kilometre
 • Kaputaş Plajı: 5-10 Kilometre
 • Ölüdeniz: 100(-+) Kilometre

Enfes Manzaralı Yeni Modern Villa

Villa Mai, konumu itibariyle sizlere doğa ile iç içe bir tatil süreci sunarken, modern iç dizaynı ve özel eşyaları ile tatil süresince rahat bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlar. Villamızın, her detayı özel olarak düşünülerek hazırlanmıştır. Sıradan ve betonarme anlamında düz yapıda görmeye alıştığınız binalardan tamamen farklıdır.

Üst kısmı kapalı olarak içeriye doğru dizayn edilen özel kahvaltı ve yemek alanı dilediğiniz an sevdiklerinizle güzel vakitler geçirmenizi sağlar. Villanızın hemen önünde oldukça uzun bir havuz yer alır ve gerçek anlamda havuz keyfi yapmanıza, rahatlıkla yüzebilmenize olanak tanır. Havuzun hemen önünde herhangi bir villa ya da farklı bir alan bulunmaz. Bu nedenle yemyeşil bir doğa manzarası ve en sonunda çok özel bir Patara Plajı görüntüsü sizleri karşılar. Böylelikle yatak odanızda, havuz başında, yemek yerken ya da güneşlenirken her zaman ferah bir önü açık manzara sizleri bekler.

Yatak Odası (1): Çift kişilik yatağı bulunmaktadır ve bu odaya özel jakuzi yer almaktadır. Jakuziye ilave olarak, bir yatak odasında ihtiyaç duyabileceğiniz temel mobilyalar, klima bulunmaktadır. Odada kendine ait özel bir banyo ve tuvalet yer almaktadır. Sizlere daha rahat bir konaklama seçeneği sunmaktadır.

Yatak Odası (2): İki adet tek kişilik yatak ve mobilyalar, klima yer almaktadır. Odada kendine ait özel bir banyo ve tuvalet yer almaktadır. Sizlere daha rahat bir konaklama seçeneği sunmaktadır.

Yatak Odası (3): Çift kişilik yatak, mobilyalar ve klima bulunmaktadır. Odada kendine ait özel bir banyo ve tuvalet yer almaktadır. Sizlere daha rahat bir konaklama seçeneği sunmaktadır.

Depozito Prosedürü: Villaya giriş öncesinde 500 TRY tutarında hasar depozitosu alınmaktadır. Bu hasar depozitosu, makbuz dahilinde alınmakta olup; villadan çıkışınıza müteakip tarafınıza iade edilmektedir. Hasar depozitosunun alınma amacı, herhangi bir hasar, kırık-dökük, zayi ve kayıp karşısında villa adına ön güvence sağlamaktır. Ödemenizi, 1.000 TRY yerine; güncel kurlar baz alınarak bu tutara eş değer olacak şekilde Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve/veya Euro olarak ödemenizde mümkün olabilmektedir.

Giriş ve Çıkış Bilgisi: Her villamıza, yeni misafirler öğlen saat 16:00 itibariyle giriş yapabilmektedirler. Çıkış yapacak misafirlerimiz ise sabah 10:00’da çıkış yapmalıdırlar. Bu saat uygulamasının sebebi, mevcuttaki misafirimizin çıkması ile birlikte özel temizlik ekibimizin villaya giriş yapıyor olmasıdır. 10:00’da yapılan çıkıştan, 16:00’da yapılacak olan yeni girişe kadar villamız yeni misafirimiz için özel olarak tamamen temizlenmektedir.

Ücretsiz Temizlik: Villamız, tarafınıza tam temizliği yapılmış şekilde teslim edilir. Çarşaflar, yastık kılıfları gibi tüm detaylar özel olarak temizlenir ve değiştirilir. Ayrıca haftada 1 kez aynı şekilde tüm villa için geçerli temizlik hizmeti bulunmaktadır. Ücretsiz temizlik, ilk girişte ve haftada bir yapılan temizlikler için geçerli olup, ek temizlik taleplerinde villaya göre ücretlendirme sağlanarak çözüm sunulabilmektedir.

Odalar Hakkında: Tarafınızca kiralanan her villada; banyo havlusu, el havlusu ve plaj havlusu yer almaktadır. Siz girmeden önce yapılan ücretsiz temizlik işleminde havlularınız önceden hazırlanır, odalara dahil edilir.

 Ücretsiz Havuz/Bahçe Bakımı: Konaklama süreniz boyunca her gün, sabah saatlerinde villanızın havuzu ve bahçesi temizlenir. Havuz için gerekli olan klor ve benzeri diğer ayarlamalar özel ekibimiz tarafından sağlanır. Günlük yapılan havuz ve bahçe bakımı için ek ücret ödemezsiniz.


24 Haziran ve 10 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan rezervasyon işlemlerinde; yüksek sezon için belirlenmiş olan fiyatlandırma politikası uygulanacaktır.

Villacım Sizi Yanıltmaz: Kalkan, tatil kültürünün neredeyse tamamı villalardan oluşan özel ve farklı bir yerdir. Otellerin bu noktada yeterince artmamasının nedeni bölgenin doğal yapısının bozulmamış olmasıdır. Bu nedenle bölgede genel doğal bir yapı, yokuş, belli bölgelerde böcek, sinek gibi doğal unsurların olması kaçınılmazdır. Her ne kadar villaların temizlik ve bakım işlemleri tarafımızca, villa sahiplerince eksiksiz yapılsa da; bu konuda sizi peşinen bilgilendirmek isteriz.

NOT: 14 HAZİRAN – 1 EYLÜL TARİHLERİ DÂHİL OLMAK ÜZERE BAYRAM HAFTALARI OLMASI NEDENİYLE, YÜKSEK SEZON FİYATLARI GEÇERLİDİR.

Sorun, Cevaplayalım...
Haritada İncele
Villa Eva
Pirha Evi
Villa Büşra
Rezervasyon Müsaitlik Takvimi
Hızlı Rezervasyon Talebi
Ödemenizi Nasıl Yapmak İstersiniz?
Ödeme Plânınız Nasıl Olsun?
Rezervasyon talebini gönderdiğinizde Kiralama Şartları ve Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Lütfen rezervasyon formunu eksiksiz doldurunuz.

Kiralama talebinize ait özet bilgiler burada yer alacaktır.

Bu Villada Konaklayan Misafirlerimiz Neler Söyledi?

Daha önce bu villamızda konakladınız mı?