villa-balart-fotograflari-villacim-11 0 villa-balart-fotograflari-villacim-12 1 villa-balart-fotograflari-villacim-13 2 villa-balart-fotograflari-villacim-14 3 villa-balart-fotograflari-villacim-5 4 villa-balart-fotograflari-villacim-17 5 villa-balart-fotograflari-villacim-15 6 villa-balart-fotograflari-villacim-8 7 villa-balart-fotograflari-villacim-9 8 villa-balart-fotograflari-villacim-10 9 villa-balart-fotograflari-villacim-6 10 villa-balart-fotograflari-villacim-7 11 villa-balart-fotograflari-villacim-3 12 villa-balart-fotograflari-villacim-1 13 villa-balart-fotograflari-villacim-4 14 villa-balart-fotograflari-villacim-2 15 villa-balart-fotograflari-villacim-16 16
Villa Genel Özeti
Oda
Banyo
Kişilik
Villa Ücretine Neler Dahil?
 • Elektrik Faturası/Ücreti
 • Su Faturası/Ücreti
 • Tüpgaz Kullanım Ücreti
 • Günlük Özel Havuz Bakımı
 • Günlük Özel Bahçe Bakımı
 • Giriş Öncesi Kapsamlı Temizlik
 • WiFi / İnternet Kullanım Bedeli
Villa Mesafe Cetveli
 • En Yakın Restaurant: 1 Kilometre
 • En Yakın Plaj: 7 Kilometre
 • En Yakın Market: 500 Metre
 • Merkeze Olan Uzaklık: 7 Kilometre
 • Havaalanı (Dalaman): 160 Kilometre
 • En Yakın Hastane: 30 Kilometre
 • Patara Plajı: 10-15 Kilometre
 • Kaputaş Plajı: 5-10 Kilometre
 • Ölüdeniz: 100(-+) Kilometre

Sinema Salonlu Muhafazakar Balayı Villası

Villa Balart, diğer balayı villaları gibi hem balayı çiftlerine hem de çekirdek ailelere hitap eden bir villa değildir. Tek yatak odası ve banyosu, iç tasarımı ile sadece balayı çiftlerine yönelik bir villadır. Gerçek anlamda kaliteli, farklı ve heyecanlı bir balayı tatili yaşamak isteyenler için tüm unsurları bir arada sunar.

Örneğin tek yatak odası olması, yatağın tasarımından; konumuna kadar her detayın çok daha profesyonel bir çizgide tasarlanmasına olanak sağlamıştır. Bu nedenle yatak odanızda, balayı süresince rahat etmeniz için gerekli olan her detay yer almaktadır. Havuzun ve yatak odasının yakın konumda yer alması, dilediğiniz an havuz keyfine hemen başlamanıza ayrıca olanak tanımaktadır. Tüm bunların yanı sıra villanın havuz başında da ayrıca bir yatak alanı bulunmaktadır. Dilerseniz geceleri havuz başında da rahat bir şekilde yatabilir, gece konaklamanızı daha kaliteli bir çizgide tamamlayabilirsiniz.

Villa Balart, sadece havuz keyfi sunmakla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda özel bir sinema odası ile geceleri de dilediğiniz an baş başa sinema keyfi yaşama olanağı sağlıyor. Dilediğiniz an eşinizle birlikte sadece size ait bir sinema odasında keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz.

Yatak Odası (1): Balayı çiftleri için özel olarak hazırlanan yatak odasında, yükseltilmiş özel alanda yer alan çift kişilik yuvarlak yatak bulunmaktadır. Ayrıca yatak odasının köşe kısmında etrafı ahşap şekilde özel olarak tasarlanmış jakuzi bulunmaktadır.

Genel yaşam alanı ve amerikan mutfağı ile boş vakitlerinizde dilerseniz özel sinema sistemi ile film izleyebilirsiniz.

Depozito Prosedürü: Villaya giriş öncesinde 1.000 TRY tutarında hasar depozitosu alınmaktadır. Bu hasar depozitosu, makbuz dahilinde alınmakta olup; villadan çıkışınıza müteakip tarafınıza iade edilmektedir. Hasar depozitosunun alınma amacı, herhangi bir hasar, kırık-dökük, zayi ve kayıp karşısında villa adına ön güvence sağlamaktır. Ödemenizi, 500 TRY yerine; güncel kurlar baz alınarak bu tutara eş değer olacak şekilde Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve/veya Euro olarak ödemenizde mümkün olabilmektedir.

Giriş ve Çıkış Bilgisi: Her villamıza, yeni misafirler öğlen saat 16:00 itibariyle giriş yapabilmektedirler. Çıkış yapacak misafirlerimiz ise sabah 10:00’da çıkış yapmalıdırlar. Bu saat uygulamasının sebebi, mevcuttaki misafirimizin çıkması ile birlikte özel temizlik ekibimizin villaya giriş yapıyor olmasıdır. 10:00’da yapılan çıkıştan, 16:00’da yapılacak olan yeni girişe kadar villamız yeni misafirimiz için özel olarak tamamen temizlenmektedir.

Ücretsiz Temizlik: Villamız, tarafınıza tam temizliği yapılmış şekilde teslim edilir. Çarşaflar, yastık kılıfları gibi tüm detaylar özel olarak temizlenir ve değiştirilir. Ayrıca haftada 1 kez aynı şekilde tüm villa için geçerli temizlik hizmeti bulunmaktadır. Ücretsiz temizlik, ilk girişte ve haftada bir yapılan temizlikler için geçerli olup, ek temizlik taleplerinde villaya göre ücretlendirme sağlanarak çözüm sunulabilmektedir.

Odalar Hakkında: Tarafınızca kiralanan her villada; banyo havlusu, el havlusu ve plaj havlusu yer almaktadır. Siz girmeden önce yapılan ücretsiz temizlik işleminde havlularınız önceden hazırlanır, odalara dahil edilir.

 Ücretsiz Havuz/Bahçe Bakımı: Konaklama süreniz boyunca her gün, sabah saatlerinde villanızın havuzu ve bahçesi temizlenir. Havuz için gerekli olan klor ve benzeri diğer ayarlamalar özel ekibimiz tarafından sağlanır. Günlük yapılan havuz ve bahçe bakımı için ek ücret ödemezsiniz.


Villacım Sizi Yanıltmaz: Kalkan, tatil kültürünün neredeyse tamamı villalardan oluşan özel ve farklı bir yerdir. Otellerin bu noktada yeterince artmamasının nedeni bölgenin doğal yapısının bozulmamış olmasıdır. Bu nedenle bölgede genel doğal bir yapı, yokuş, belli bölgelerde böcek, sinek gibi doğal unsurların olması kaçınılmazdır. Her ne kadar villaların temizlik ve bakım işlemleri tarafımızca, villa sahiplerince eksiksiz yapılsa da; bu konuda sizi peşinen bilgilendirmek isteriz.

15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında haftalık fiyatlandırma 3.250 TL şeklindedir.

15 Haziran tarihinden itibaren haftalık fiyatlandırma 5.450 TL şeklindedir.

NOT: 14 HAZİRAN – 1 EYLÜL TARİHLERİ DÂHİL OLMAK ÜZERE BAYRAM HAFTALARI OLMASI NEDENİYLE, YÜKSEK SEZON FİYATLARI GEÇERLİDİR.

 

Sorun, Cevaplayalım...
Haritada İncele
Villa Eva
Pirha Evi
Villa Büşra
Rezervasyon Müsaitlik Takvimi
Hızlı Rezervasyon Talebi
Ödemenizi Nasıl Yapmak İstersiniz?
Ödeme Plânınız Nasıl Olsun?
Rezervasyon talebini gönderdiğinizde Kiralama Şartları ve Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Lütfen rezervasyon formunu eksiksiz doldurunuz.

Kiralama talebinize ait özet bilgiler burada yer alacaktır.

Bu Villada Konaklayan Misafirlerimiz Neler Söyledi?

Daha önce bu villamızda konakladınız mı?