Villa Aria

12 Kişilik   6 Yatak Odası    6 Banyo
villa-aria-fotograflari-villacim- (32) 0 villa-aria-fotograflari-villacim- (31) 1 villa-aria-fotograflari-villacim- (35) 2 villa-aria-fotograflari-villacim- (22) 3 villa-aria-fotograflari-villacim- (47) 4 villa-aria-fotograflari-villacim- (46) 5 villa-aria-fotograflari-villacim- (24) 6 villa-aria-fotograflari-villacim- (37) 7 villa-aria-fotograflari-villacim- (21) 8 villa-aria-fotograflari-villacim- (36) 9 villa-aria-fotograflari-villacim- (30) 10 villa-aria-fotograflari-villacim- (25) 11 villa-aria-fotograflari-villacim- (26) 12 villa-aria-fotograflari-villacim- (27) 13 villa-aria-fotograflari-villacim- (23) 14 villa-aria-fotograflari-villacim- (38) 15 villa-aria-fotograflari-villacim- (1) 16 villa-aria-fotograflari-villacim- (2) 17 villa-aria-fotograflari-villacim- (42) 18 villa-aria-fotograflari-villacim- (39) 19 villa-aria-fotograflari-villacim- (40) 20 villa-aria-fotograflari-villacim- (33) 21 villa-aria-fotograflari-villacim- (14) 22 villa-aria-fotograflari-villacim- (29) 23 villa-aria-fotograflari-villacim- (28) 24 villa-aria-fotograflari-villacim- (15) 25 villa-aria-fotograflari-villacim- (48) 26 villa-aria-fotograflari-villacim- (17) 27 villa-aria-fotograflari-villacim- (18) 28 villa-aria-fotograflari-villacim- (19) 29 villa-aria-fotograflari-villacim- (7) 30 villa-aria-fotograflari-villacim- (6) 31 villa-aria-fotograflari-villacim- (10) 32 villa-aria-fotograflari-villacim- (9) 33 villa-aria-fotograflari-villacim- (3) 34 villa-aria-fotograflari-villacim- (11) 35 villa-aria-fotograflari-villacim- (5) 36 villa-aria-fotograflari-villacim- (13) 37 villa-aria-fotograflari-villacim- (12) 38 villa-aria-fotograflari-villacim- (4) 39 villa-aria-fotograflari-villacim- (16) 40
12 Kişilik Özel Korunaklı Havuzlu Lüks Villa

Kalkan’ın en popüler ve en lüks villalarından birisidir. Kalkan’ın Kördere mevkiinde bulunur, konumu itibariyle Kalkan’ı ve Kalkan Koyu’nu tepeden eşsiz bir manzara eşliğinde izleyebilirsiniz. Villa içerisinde kullanılan mobilyalardan, iç mimarisine kadar her detay özenle yapılmıştır. Bir çok villanın aksine çok daha farklı ve ultra lüks bir konaklama deneyimini sizlere sunar.

Villanın, dış havuzunda ayrıca bir jakuzi-havuz alanı yer almaktadır. Havuzun yanı sıra, bu alanı da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış jakuzinin yanı sıra, ana yatak odasında da ayrıca jakuzi bulunmaktadır. Her odasında ve genel yaşam alanlarında kullanılan mobilyalar, dekoratif unsurlar modern, farklı bir içeriğe sahiptir. Böylelikle villanın hangi noktasında ve odasında yer alırsanız alın, farklı ve heyecan verici bir ortam deneyimi elde etmeniz sağlanmış olur.


Villa Aria Neden Farklıdır?

Özel Spor Salonu: Villa içerisinde, özel olarak konumlandırılmış ve odalardan bağımsız bir noktada yer alan spor alanı bulunur. Yürüyüş bantları, bisiklet, fitness malzemeleri gibi bir çok detay bu alanda yer alır. Zemini ve etrafı özel olarak hazırlandığı için oldukça rahat bir ortamda spor yapmanız sağlanır.

Hamam ve Sauna: Spor salonu ile aynı katta ayrı bir hamam ve sauna yer almaktadır. Hamam, standart Türk Hamamı konsepti ile özel olarak hazırlanmıştır. Sauna girişinde ise entegreli bir duş alanı yer alır. Böylelikle saunadan ve hamamdan çıktıktan sonra odanıza gitmek zorunda kalmadan rahatlıkla duş alabilirsiniz.

Gerçek Tenis Kortu: Villa Aria, geniş bir alanda konumlandırılmıştır. Villadan özel olarak hazırlanmış merdiven yolu ile alt konumuna iner, sadece villaya ait özel bir tenis kortunda tenis oynayabilirsiniz. Tenis kortu, konumu itibariyle yemyeşil ağaçların arasında yer almakta, doğa ile iç içe spor yapmanıza olanak tanımaktadır.

Lüks, Geniş ve Korunaklı: Lüks ve geniş villalarda genelde korunaklı olmama sorunu yaşanır. Villa Aria, bu noktada da sizlere farklı bir ortam sunarak korunaklı havuz seçeneği sunar. Konumu itibariyle tepe noktada yer alması, havuza girerken dışarıdan görünme olasılığını ortadan kaldırır. Böylelikle tesettürlü aileler ya da gizliliğine önem veren aileler, gruplar villa içerisinde daha rahat bir tatil olanağı bulurlar.


Villa Aria Hakkında Başlıca Bilgiler

Villa Özelliği: Havuzu Korunaklı, Ultra Lüks Villa
Yatak Odası Detayları: 6 farklı yatak odası yer almaktadır ve her yatak odasında özel banyo-tuvalet bulunmaktadır.
Kişi Kapasitesi: Toplamda 12 kişi rahatlıkla konaklama yapabilirler.
Havuz Ölçüleri: 15Metre X 4M X 1,50

Depozito Prosedürü: Villaya giriş öncesinde 1.000 TRY tutarında hasar depozitosu alınmaktadır. Bu hasar depozitosu, makbuz dahilinde alınmakta olup; villadan çıkışınıza müteakip tarafınıza iade edilmektedir. Hasar depozitosunun alınma amacı, herhangi bir hasar, kırık-dökük, zayi ve kayıp karşısında villa adına ön güvence sağlamaktır. Ödemenizi, 1.000 TRY yerine; güncel kurlar baz alınarak bu tutara eş değer olacak şekilde Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve/veya Euro olarak ödemenizde mümkün olabilmektedir.

Giriş ve Çıkış Bilgisi: Her villamıza, yeni misafirler öğlen saat 16:00 itibariyle giriş yapabilmektedirler. Çıkış yapacak misafirlerimiz ise sabah 10:00’da çıkış yapmalıdırlar. Bu saat uygulamasının sebebi, mevcuttaki misafirimizin çıkması ile birlikte özel temizlik ekibimizin villaya giriş yapıyor olmasıdır. 10:00’da yapılan çıkıştan, 16:00’da yapılacak olan yeni girişe kadar villamız yeni misafirimiz için özel olarak tamamen temizlenmektedir.

Ücretsiz Temizlik: Villamız, tarafınıza tam temizliği yapılmış şekilde teslim edilir. Çarşaflar, yastık kılıfları gibi tüm detaylar özel olarak temizlenir ve değiştirilir. Ayrıca haftada 1 kez aynı şekilde tüm villa için geçerli temizlik hizmeti bulunmaktadır. Ücretsiz temizlik, ilk girişte ve haftada bir yapılan temizlikler için geçerli olup, ek temizlik taleplerinde villaya göre ücretlendirme sağlanarak çözüm sunulabilmektedir.

Odalar Hakkında: Tarafınızca kiralanan her villada; banyo havlusu, el havlusu ve plaj havlusu yer almaktadır. Siz girmeden önce yapılan ücretsiz temizlik işleminde havlularınız önceden hazırlanır, odalara dahil edilir.

 Ücretsiz Havuz/Bahçe Bakımı: Konaklama süreniz boyunca her gün, sabah saatlerinde villanızın havuzu ve bahçesi temizlenir. Havuz için gerekli olan klor ve benzeri diğer ayarlamalar özel ekibimiz tarafından sağlanır. Günlük yapılan havuz ve bahçe bakımı için ek ücret ödemezsiniz.

Villacım Sizi Yanıltmaz: Kalkan, tatil kültürünün neredeyse tamamı villalardan oluşan özel ve farklı bir yerdir. Otellerin bu noktada yeterince artmamasının nedeni bölgenin doğal yapısının bozulmamış olmasıdır. Bu nedenle bölgede genel doğal bir yapı, yokuş, belli bölgelerde böcek, sinek gibi doğal unsurların olması kaçınılmazdır. Her ne kadar villaların temizlik ve bakım işlemleri tarafımızca, villa sahiplerince eksiksiz yapılsa da; bu konuda sizi peşinen bilgilendirmek isteriz.

 

Dolu Tarihler - Boş Tarihler

Tüm villalarımıza öğlen saat 16:00'da giriş yapılmaktadır. Çıkış saati ise sabah 10:00 şeklindedir. Giriş saatinden önce villaya giriş yapmanız ne yazık ki mümkün değildir. Villalarda sizin giriş yapacağınız gün, farklı bir misafirimiz çıkış yapmaktadır. Haliyle sabah 10:00'da çıkış yapan misafirimizden sonra, 16:00'a kadar villa sizin için özel temizlik ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

Villalar müstakil olarak kiralanmakta olup, yemek hizmeti sunulmamaktadır. Her villada mutfak gereçleri ve diğer detaylar eksiksiz mevcuttur. Dilerseniz villaya giriş yapmadan önce alışveriş yaparak villada yemek ya da mangal yapabilirsiniz. Dilerseniz bölgede villalara servis yapan restoranlardan dilediğiniz an yemek sipariş edebilirsiniz.

Hasar depozitosu, kiralamakta olduğumuz her villa/apart için zorunludur. Villaya giriş yapılmadan önce NAKİT olarak tahsil edilir. Tahsilat esnasında, alınan hasar depozitosu tutarına göre PARA MAKBUZU hazırlanır, tarafınıza teslim edilir. Villadan çıkış aşamasında villa kontrol edilir ve herhangi bir hasar, zaiyat yok ise para makbuzu geri alınarak hasar depozitosu NAKİT olarak iade edilir. Villalara göre farklılık göstermekle birlikte hasar depozitosu tutarları 500 TRY - 1.000 TRY arasında değişiklik göstermektedir.

Her villanın kendine ait kişi kapasitesi vardır ve en fazla o kişi kapasitesi kadar villada konaklama sağlanabilir. Örneğin bir villanın kişi kapasitesi 7 ise o villada en fazla 7 kişi konaklayabilir. Kişi kapasitesi altında konaklama mümkündür fakat üstü konaklama mümkün değildir.

Her villada havuz ve varsa bahçe bakımları ücretsiz olarak yapılır, ek ücret talep edilmez. Havuz bakımları, günlük olarak yapılır. İstisnai durumlarda değişmekle birlikte; sabah 07:00 - 09:00 aralığında havuz temizliği tamamlanmış olur. Havuz bakımları, firmamız personelleri ve/veya villanın profesyonel personelleri tarafından yapılmaktadır.

Sizde Deneyimlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...

Hızlı Rezervasyon Talebi
Ödemenizi Nasıl Yapmak İstersiniz?
Ödeme Plânınız Nasıl Olsun?
Devam ettiğinizde Kiralama Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
Not: Rezervasyon iptali durumunda ön ödemelerin iadesi mümkün değildir.

Villa Mesafe Cetveli
 •  En Yakın Restaurant: 5 KM
 •  En Yakın Plaj: 5 KM
 •  En Yakın Market: 2 KM
 •  Merkeze Olan Uzaklık: 5 KM
 •  En Yakın Hastane: 25 KM
 •  Havaalanı (Dalaman): 130 KM
 •  Patara Plajı:
 •  Kaputaş Plajı: 5-10 Kilometre
 •  Ölüdeniz: 100(-+) Kilometre
Villa Ücretine Neler Dahil?
 •  İnternet Ücreti
 •  Elektrik Faturası/Ücreti
 •  Su Faturası/Ücreti
 •  Tüpgaz Kullanım Ücreti
 •  Günlük Özel Havuz Bakımı
 •  Günlük Özel Bahçe Bakımı
 •  Giriş Öncesi Kapsamlı Temizlik
Bu Villalar da İlginizi Çekebilir