Tüm Villalar

Villa Su
Kalkan /
10 Kişilik   5 Yatak Odası   5 Banyo

3,950 TL - 5,500 TL

Villa Serenity
İslamlar /
10 Kişilik   5 Yatak Odası   5 Banyo

3,250 TL - 8,900 TL

Villa Eslem
Antalya / Üzümlü Köyü
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

1,950 TL - 5,250 TL

Villa Tala 12
Fethiye /
8 Kişilik   4 Yatak Odası   3 Banyo

2,625 TL - 5,600 TL

Villa Koru
Kalkan /
8 Kişilik   4 Yatak Odası   4 Banyo

3,250 TL - 6,250 TL

Villa Leda
Kalkan /
6 Kişilik   3 Yatak Odası   3 Banyo

2,500 TL - 7,250 TL

Villa Whitestar
Kalkan /
8 Kişilik   4 Yatak Odası   4 Banyo

2,500 TL - 6,950 TL

Villa Gümüş
İslamlar /
6 Kişilik   3 Yatak Odası   3 Banyo

1,500 TL - 4,750 TL

Ceviz Evi
Kalkan /
2 Kişilik   1 Yatak Odası   1 Banyo

2,100 TL - 3,500 TL

Villa Sudem
İslamlar /
4 Kişilik   2 Yatak Odası   2 Banyo

2,950 TL - 4,500 TL

Villa Manzara
Kalkan /
10 Kişilik   4 Yatak Odası   4 Banyo

2,000 TL - 4,950 TL

Villa Tala 9
Fethiye /
8 Kişilik   4 Yatak Odası   3 Banyo

2,625 TL - 5,600 TL

1 2 3 4 27 28 29

Modern yaşam, her alanda olduğu gibi tatil seçimi noktasında da talepleri ve istekleri değiştiriyor. İnsanlar, daha lüks ve tamamen kendilerine özel bir tatil arayışı içerisine giriyorlar. Bizlerde, Villacim.com olarak sizlere farklı ve lüks tatil istekleriniz karşısında en iyi şekilde cevap vermek adına çalışıyor, birbirinden özel kiralık villa seçeneklerini bir arada sunuyoruz.

Firmamız, birçok farklı kategori içerisinde sizlere çeşitli villa seçenekleri sunar. Eğer kategori bazlı bir villa arayışınız yoksa bu sayfa üzerinden mevcutta ki tüm villa seçeneklerini bir arada görebilirsiniz. Böylelikle tek bir kategori üzerinden arama yapmadan, tüm villaları bir arada görmek ve size en uygun olan seçeneği bulabilmek daha kolay olmaktadır. Dilerseniz birazda firmamızdan ve sunmuş olduğumuz ilânlar hakkındaki detaylardan bahsedelim. Nitekim biliyoruz ki birçok farklı villa kiralama şirketi son dönemlerde kuruldu, kuruluyor. Peki, sizler bu şirketler arasından gerçekten güvenilir olanı nasıl seçeceksiniz? Bu kadar villa arasından size ve isteklerinize en uygun olanını nasıl bulacaksınız? İşte, tam burada Villacim özel danışmanlık servisi devreye giriyor.

Kiralık Villa Danışmanlık Hizmetleri

Bizler, sektöre yeni bir soluk getirmek adına özel ve mevcut düzenden bağımsız bir ekip oluşturduk. Bu ekip, sadece siz değerli müşterilerimiz için danışmanlık ve destek çözümleri sunmaktadır. Sizlerden alınan temel bilgilere ve isteklerinize göre en uygun villa seçeneğini, en doğru lokasyonda bulmak bu ekibin görevidir. Böylelikle vakit kaybetmez, seçenekler arasında kaybolmaz ve en önemlisi de tatile başladıktan sonra “keşke diğer villayı kiralasaydık” gibi bir pişmanlık olmadan tatilinize adım atarsınız.

Ekibimiz, bir çok farklı villa kategorisinde sizlere hizmet sunar. Örneğin dilediğiniz an muhafazakar villalar kategorimizi ziyaret edebilir, daha özel villa seçeneklerini bulabilirsiniz. Genelde daha farklı, özel bir ortamda tatil yapmak isteyen çiftler, aileler için bu tarz villalar daha ideal olmaktadır.

Burada Villa Kiralamak Neden Güvenli?

Kurumsal: Villacim.com, gerekli yasal belgelere sahip olan ve turizm sektöründe yıllardır siz değerli müşterilerine çözüm üreten kurumsal bir şirkettir. Her şey, yasal ve gerekli sözleşmeler etrafında sorunsuz bir döngüde sunulmaktadır. Böylelikle tüm müşterilerimiz, yasal anlamda güvence altındadır.

Gerçek Veriler: Sitemizde yer alan tüm villalar ve bu villalara dair bilgiler, görsel materyaller, işitsel paylaşımlar tamamen gerçektir. Yanıltıcı, ilgili villaya ait olmayan bir detay ya da materyaller asla paylaşılmaz. Bu sayede kiralamak istediğiniz villa hakkında güncel ve gerçek bilgiler dahilinde fikir sahibi olmanız sağlanır.

Geniş Portföy: Kısıtlı villa seçeneklerinin aksine, Villacim.com sitesinde yüzlerce farklı seçeneği bir arada bulursunuz. Özellikle de balayı villaları gibi farklı seçeneklere hitap eden en uygun ilanlar sitemizde yer alır. Böylelikle villa kiralarken kendinizi kısıtlamak, birkaç villa arasında gidip gelmek zorunda kalmazsınız. İyice araştırır, bir çok farklı seçeneği eler ve en uygun villa seçeneğini bir arada bulursunuz.

Uzman Ekip: Satış öncesi ve sonrası süreçler, villa arayışı aşamasında destek alma süreci gibi her aşamada özel bir ekip sizlerin her zaman yanında yer alır. Böylelikle kısa süre içerisinde gerekli bilgileri edinir, daha doğru kararlar verir, kısa süre içerisinde hayalinizde ki o villayı kiralama olanağına sahip olabilirsiniz.

Sizlerde geçmişte ki sıradan tatil anlayışını bir kenara bırakmak, tamamen size özel lüks bir villada mükemmel tatile adım atmak için hemen ilânlara göz atabilirsiniz. Canlı destek, müşteri hizmetleri ve diğer iletişim kanallarımız üzerinden de dilediğiniz an bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Eğer bir rehber içeriğe ihtiyacınız olursa bu konudaki özel yazımıza göz atabilirsiniz.